Can-j-servis, s.r.o.


Pronájem

Již mnoho firem bylo postaveno před otázku kde vzít potřebné investice na vybavení kancelářskou technikou? Tento problém má jednoduché řešení – pronájem. Naše firma nabízí dva druhy pronájmů – krátkodobý a dlouhodobý.

Krátkodobý pronájem využívají především zahraniční organizace konající zde různé semináře, kongresy, sjezdy apod. Potřebujete kopírovat či tisknout jednorázově větší množství dokumentů a nemáte možnost přivézt si vlastní zařízení s sebou? Neváhejte a kontaktujte nás! Zapůjčíme, přivezeme a nainstalujeme potřebné zařízení na Vámi určené místo, dodáme spotřební materiál a Vy můžete bez obav tisknout. Po skončení projektu si zařízení opět odvezeme.

Dlouhodobý pronájem je určen pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou investovat desetitisíce či statisíce do nových zařízení a potřebují kopírovat, tisknout či faxovat.

Výhody dlouhodobého pronájmu kancelářské techniky:

V případě že se rozhodnete využít možnost pronájmu, neváhejte nás kontaktovat. Po vzájemné dohodě a konzultaci Vám vypracujeme nabídku na míru, která bude odpovídat Vašim technickým požadavkům a samozřejmě i finančním možnostem.

Dlouhodobý pronájem je uzavřen na základě „Smlouvy o pronájmu zařízení“, ve které jsou uvedena veškerá práva a povinnosti nájemce i pronajímatele. Smlouva se uzavírá zpravidla na dobu neurčitou s výpovědní dobou 1 měsíc.

Ceník pronájmů

Servisní smlouva All In

Rozhodli jste se pro pořízení nového zařízení, ale nechcete se starat o jeho údržbu? I pro Vás zde máme řešení v podobě uzavření servisní smlouvy All In. Předmětem smlouvy je kompletní servisní péče o dané zařízení, která je hrazena formou poplatku za každou vyrobenou kopii vztaženou k ekvivalentu formátu A4.

Servisní smlouva vyjadřuje:

Canon servis Najdete nás na facebooku
HELP LINE
272 951 583
po-pá 8-16 hod
Náš obchodní partner: TradeCan s.r.o.

TradeCan kopírka tiskárna prodej


Czech Premier Partner Club
Can-j-servis, s.r.o. více…
IČ: 27078248
DIČ: CZ27078248
Zapsán u Městského soudu v Praze,
odd. C, vložka č. 94614

Provozovna Praha 4 - Chodov
Kloknerova 1245/1
148 00 Praha 4-Chodov
Tel. 272 951 583
Mob. 601 208 908
Skype: can-j-servis
ICQ: 359-530-106
obchod@canonservis.cz
servis@canonservis.cz

Provozovna Brno - střed
Masná 106
602 00 Brno
Mob. 736 714 888
brno@canonservis.cz
 
nahoru |  úvodní stránka